Skuterowo.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Duże spalanie? Słabe osiągi? Wyreguluj!

Wasze komentarze do publikacji: Duże spalanie? Słabe osiągi? Wyreguluj gaźnik (skutery/motorowery)

1. Leszek
    Ja niemal zawsze tankuję na Neste. W skali roku trochę oszczędności jest. A mówi się, że to niby 20 gr na litrze:)
    --
    W Skuterowo.com od samego początku.
    Kymco Downtown 300i ABS.
    Wpadnij na mojego bloga: http://Leszek.OnAir.pl
    Subuj mój kanał:
    http://www.youtube.com/user/onairlogger?sub_confirmation=1
    Odp: Duże spalanie? Słabe osiągi? Wyreguluj! Napisano 5 lat temu, przez Leszek, Postów: 1512, Skuterowo.com

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Junak 131 125 cm3: Twój pierwszy chopper na prawo jazdy kategorii B

Junak 131 125 cm3: Twój pierwszy chopper na prawo jazdy kategorii B

26 Maj 2015

To uniwersalna konstrukcja o zwartej i lekkiej budowie, nawiązująca do minionych lat. Klasyczny design sprawia, że motocykl Junak 131 na prawo jazdy B jest zawsze w centrum zainteresowania bez względu na to czy właśnie pokonuj kolejne kilometry czy stoi zaparkowany na ulicy czekając na nowe wyzwania.

125 ccm Wideo0 opinii

Prawo Jazdy B na Motocykl czy na Skuter 125 ccm?

Prawo Jazdy B na Motocykl czy na Skuter 125 ccm?

13 Maj 2014

Posłowie przyjęli nowelizację ustawy o kierujących pojazdami. Wśród proponowanych zmian przeszła między innymi ta umożliwiająca jazdę motocyklami o pojemności do 125 cm3, każdemu kto odpowiednio długo posiada prawo jazdy na samochód. Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach... Jakich? Wyjaśniamy.

125 ccm Skutery Wideo0 opinii

Na skuterze: Dziurawa przygoda - polskie drogi

Na skuterze: Dziurawa przygoda - polskie drogi

13 Maj 2011

Ostatnio w majowy weekend wybrałem się do kumpla na skuterze, który mieszka ok.13 km ode mnie. Pogoda była wtedy niezbyt ciekawa, pochmurno, wietrznie, temperatura ok.7 C...

Blogi Skutery5 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.