Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Duże spalanie? Słabe osiągi? Wyreguluj!

Wasze komentarze do publikacji: Duże spalanie? Słabe osiągi? Wyreguluj gaźnik (skutery/motorowery)

1. Leszek
    Ja niemal zawsze tankuję na Neste. W skali roku trochę oszczędności jest. A mówi się, że to niby 20 gr na litrze:)
    --
    W Skuterowo.com od samego początku.
    Kymco Downtown 300i ABS.
    Wpadnij na mojego bloga: http://Leszek.OnAir.pl
    Subuj mój kanał:
    http://www.youtube.com/user/onairlogger?sub_confirmation=1
    Odp: Duże spalanie? Słabe osiągi? Wyreguluj!
    Napisano 5 lat temu, przez Leszek, Postów: 1471, Skuterowo.com

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Fotoradary: trwają testy rejestratorów przejazdu na czerwonym świetle

Fotoradary: trwają testy rejestratorów przejazdu na czerwonym świetle

02 Lipiec 2015

Od kilku dni w Zgierzu działa fotoradar rejestrujący przejazdy na czerwonym świetle. Za to wykroczenie grozi 500 zł mandatu i sześć punktów karnych. Urządzenie jest zlokalizowane na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ulicą Długą na drodze krajowej nr 91.

Wiadomości0 opinii

Znak F-3: granica obszaru administracyjnego

Znak F-3: granica obszaru administracyjnego

02 Styczeń 2010

Tablica z napisami "województwo", "powiat" lub "gmina" i umieszczonymi nazwami, informuje o wjeździe odpowiednio na obszar województwa, powiatu i gminy, albo gminy.

Prawo0 opinii

O wrogości do policji i hasłach typu

O wrogości do policji i hasłach typu "HWDP": Naszym zdaniem

02 Wrzesień 2014

Dość powszechna jest w Polsce wrogość do policji. Z reguły im młodszy obywatel tym jest ona większa i bardziej eksponowana, choć można spotkać się wyjątkami. To samo dotyczy funkcjonariuszy drogówki, mandatów, kontroli, czepiania się i powszechnego łamania przepisów "na złość policji". Czy to ma sens?

Opinie0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.