Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Duże spalanie? Słabe osiągi? Wyreguluj!

Wasze komentarze do publikacji: Duże spalanie? Słabe osiągi? Wyreguluj gaźnik (skutery/motorowery)

1. Leszek
    Ja niemal zawsze tankuję na Neste. W skali roku trochę oszczędności jest. A mówi się, że to niby 20 gr na litrze:)
    --
    W Skuterowo.com od samego początku.
    Kymco Downtown 300i ABS.
    Wpadnij na mojego bloga: http://Leszek.OnAir.pl
    Subuj mój kanał:
    http://www.youtube.com/user/onairlogger?sub_confirmation=1
    Odp: Duże spalanie? Słabe osiągi? Wyreguluj! Napisano 5 lat temu, przez Leszek, Postów: 1479, Skuterowo.com

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Aprilia Dorsoduro 750 ABS: Zdjęcia i dane techniczne

Aprilia Dorsoduro 750 ABS: Zdjęcia i dane techniczne

09 Marzec 2014

Aprilia Dorsoduro jest wprost stworzona dla motocyklistów, zarówno tych stawiających swoje pierwsze kroki jak i tych już bardzo doświadczonych.

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Moje podsumowanie sezonu 2010

Moje podsumowanie sezonu 2010

05 Grudzień 2010

Jako że zima otuliła nas swoim białym, śnieżnym puchem, mój wierny towarzysz przygód - Kymco Vitality 50 2t został odstawiony do garażu na sen zimowy.

Blogi4 opinii

Prezydent podpisał ustawę o 125 ccm: Komentarz Yamaha Motors

Prezydent podpisał ustawę o 125 ccm: Komentarz Yamaha Motors

17 Lipiec 2014

Yamaha jest w pełni przygotowana do wprowadzonej zmiany przepisów, oferując polskim klientom najszerszą, najmłodszą i najnowocześniejszą gamę niezawodnych skuterów i motocykli o pojemności 125 cm3. Oferta jednośladów z automatem obejmuje aż sześć pięknych i praktycznych modeli, z których cztery są już dostępne w sprzedaży, a piąty pojawi się na przełomie sierpnia i września, w cenach zaczynających się od 8800 PLN (Yamaha D’elight).

125 ccm Informacje Skutery0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.