Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Przedłużka amortyzatora - jak zrobić?

1. romet727p10

Witam, chciałbym zrobić przedłużkę amortyzatora i tutaj moje pytanie; z czego ją zrobić żeby się nie złamała i jakie wymiary mają byc? mam wszystkie potrzebne narzędzia (spawarka itp...) z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam!

PS. Skuter to Romet 727 Premium 10

Odp: Przedłużka amortyzatora - jak zrobić?
    Napisano 3 lata temu, przez romet727p10, Postów: 472, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Top 5 wskazówek: Jak wybrać odpowiedni dla siebie skuter

Top 5 wskazówek: Jak wybrać odpowiedni dla siebie skuter

19 Styczeń 2015

Stojąc przed wyborem skutera, musimy jasno określić swoje kryteria. Jaki powinien być odpowiedni dla mnie skuter? Oto nasze 5 wskazówek jak dokonać selekcji za sprawą której będziemy na pewno zadowoleni.

Porady0 opinii

Romet o planach na 2011 i Delivery 50

Romet o planach na 2011 i Delivery 50

10 Marzec 2011

Romet chce poprawić jakość obsługi posprzedażnej. Jak mówią przedstawiciele marki skutery z pegazem w logo są najczęściej wybieranymi przez Polaków. To też wymusza rozbudowanie swojej sieci gwarantując łatwy dostęp do produktów i serwisu.

Wideo2 opinii

Chińskim skuterem do pracy: 8000 km

Chińskim skuterem do pracy: 8000 km

18 Październik 2010

Codziennie, niezależnie od warunków pokonywałem 120 km, jako że dojeżdżałem nim do pracy. Od czerwca do września przejechałem ponad osiem tysięcy kilometrów. Jak sprawnie pokonywać takie dystanse?

Porady14 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.