Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Jak odblokować Inca Sprint 4T?

1. kuszi1111

Sprawdzilem dzis gażnik ale niema tam blokady; zawirowywacza spalin tez niema. Wiec zostaje blokada na CDI i tuleja na wariatorze. Jak sprawdze ile mam pinów na CDI to jestescie w stanie mi powiedziec czy trzeba wymieniac caly modół?

Paweł
    Odp: Jak odblokować Inca Sprint 4T?
    Napisano 5 lat temu, przez kuszi1111, Postów: 14, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Używany motorower 50 ccm: Co wybrać?

Używany motorower 50 ccm: Co wybrać?

08 Styczeń 2015

Niedawno pisaliśmy o rynku używanych skuterów 50 ccm, dziś przyjrzymy się jaki motorower 50 ccm można kupić z drugiej ręki. Rynek motorowerów będzie się stopniowo kurczył, dlatego zimowa pora i niskie ceny to dobry moment na zakup 50ątki z manualną skrzynią biegów.

Porady0 opinii

Dopiero co sezon motocyklowy się skończył...

Dopiero co sezon motocyklowy się skończył...

10 Grudzień 2010

Dopiero co sezon się skończył (skuter kupiłem w październiku czyli jakiś miesiąc przed śniegiem więc dużo się nie najeździłem) a ja już nie mogę się doczekać otwarcia następnego

Blogi4 opinii

Pilne: Ustawa o 125 ccm na kat. B ogłoszona w Dzienniku Ustaw

Pilne: Ustawa o 125 ccm na kat. B ogłoszona w Dzienniku Ustaw

24 Lipiec 2014

Przed momentem nowelizacja ustawy o kierujących pojazdami, umożliwiająca jazdę motocyklem i skuterem o pojemności maksymalnej 125 ccm posiadając jedynie prawo jazdy kat. B została ogłoszona w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej. Tym sposobem zaczęło biec vacatio legis trwające 30 dni.

Prawo Wiadomości1 opinia

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.