Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Jak odblokować Inca Sprint 4T?

1. kuszi1111

Sprawdzilem dzis gażnik ale niema tam blokady; zawirowywacza spalin tez niema. Wiec zostaje blokada na CDI i tuleja na wariatorze. Jak sprawdze ile mam pinów na CDI to jestescie w stanie mi powiedziec czy trzeba wymieniac caly modół?

Paweł
    Odp: Jak odblokować Inca Sprint 4T? Napisano 5 lat temu, przez kuszi1111, Postów: 14, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Ferro 302-4: W centrum nawałnicy

Ferro 302-4: W centrum nawałnicy

20 Sierpień 2011

Wczoraj przez cały kraj przetaczały się gwałtowne nawałnice. Połamane drzewa, lokalne podtopienia. Chwilami mieliśmy wrażenie, że mamy do czynienia z istnym kataklizmem. Na drodze długodystansowego testu Ferro 202-4 nagle i bez uprzedzenia stanęły chmury, wyjątkowo ciemne.

Blogi Skutery3 opinii

Mój Kymco New Dink 50

Mój Kymco New Dink 50

20 Luty 2011

3 lata, tyle zbierałem się do zakupu skutera. Zawsze coś powodowało, że odkładałem tę decyzję. Nowy czy używany, wybór padł na skuter z salonu i po uzbieraniu odpowiedniej sumy, przeczytaniu miliona opinii zakupiłem Kymco New Dink 50.

Blogi Skutery12 opinii

Honda CB500X: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Honda CB500X: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

30 Marzec 2015

Adventure na prawo jazdy kategorii A2. Zwrotny motocykl sprawdzi się w miejskim gąszczu, ale również radzi sobie na dalekich trasach. Wygodne siedzisko i prosta pozycja za kierownicą, czyli jak w typowym turystyku...

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.