Logowanie | Rejestracja | Forum | Społeczność

Skuterowo.com » Forum » Skutery Inca » Jak odblokować Inca Sprint 4T?

Jak odblokować Inca Sprint 4T?

1. kuszi1111

Sprawdzilem dzis gażnik ale niema tam blokady; zawirowywacza spalin tez niema. Wiec zostaje blokada na CDI i tuleja na wariatorze. Jak sprawdze ile mam pinów na CDI to jestescie w stanie mi powiedziec czy trzeba wymieniac caly modół?

Paweł
    Odp: Jak odblokować Inca Sprint 4T?
    Napisano 3 lata temu, przez kuszi1111, Postów: 14, Użytkownik

Społeczność

Zaloguj się, aby mieć kontakt z innymi w Skuterowo.com:  

Lista użytkowników

Zamów Bezpłatny Tygodnik Skuterowo.com

Podaj e-mail:

Pogoda

Warunki do jazdy w Twoim regionie:
09-03-2014, 12:21
Słonecznie. Dobre warunki do jazdy.
Słonecznie. Dobre warunki do jazdy.
8°C
odczuwalna: 8°C
aktualne ciśnienie: 104 mb
prędkość wiatru: 11 km/h S

Ostatnio na Forum

Polecane testy, porady, opinie...

Najfajniejsze dziewczyny na OWMiS

Najfajniejsze dziewczyny na OWMiS

22 Marzec 2012

Zespół redakcji serwisu CudaCuda.pl również pojawił się na IV Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów. Jednak kompletnie nie byli zainteresowani motocyklami. Warto zajrzeć dzisiaj nieco głębiej i dokładniej tam, gdzie nikt się nie odważył.

Kategoria: Wideo8 komentarzy

Po co nam kask na skuter i quad?

Po co nam kask na skuter i quad?

27 Marzec 2013

O tym, że kask musi nosić każdy, kto jeździ na skuterze kodeks drogowy mówi już od dawna. W tym roku art. 40 został rozszerzony również na quady. Jednak rzadko kiedy zastanawiamy się, po co nam tak naprawdę kask i czy rzeczywiście chroni nas przed urazem w razie wypadku.

Kategoria: Bezpieczeństwo6 komentarzy

Byle szybciej

Byle szybciej

06 Sierpień 2011

Czołem. Przez ostatnie dni podróżowałem sobie swoim skuterem po okolicznych wsiach, po mieście i zauważyłem bardzo dziwną rzecz, z którą nigdy wcześniej nie zauważyłem. Otóż zbliżając się do świateł, do których zaledwie mam 20 metrów już mnie wyprzedzają. No mogli by się przez chwilę opanować.

Kategoria: Blogi13 komentarzy