Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.
    Napisano 1 rok temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Zipp GP500: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Zipp GP500: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

06 Luty 2015

Uniwersalny jednoślad o dosyć dużych rozmiarach, ale nie takich, by patrząc na niego stwierdzić, że to maxi-skuter. Fajny wybór dla osób lubiących podróżować z pasażerem. Kanapa jak najbardziej pozwala na podróż we dwójkę...

Zdjęcia0 opinii

Znak D-23a: stacja paliwowa tylko z gazem...

Znak D-23a: stacja paliwowa tylko z gazem...

01 Styczeń 2010

Informuje o wskazanym na znaku obiekcie znajdującym się przy drodze. Znak może być umieszczony w innym miejscu niż po prawej stronie jezdni.

Prawo0 opinii

Barton Sprint 50: Prezentacja Wideo

Barton Sprint 50: Prezentacja Wideo

03 Lipiec 2012

Sprint przez kilka lat zdążył dobyć sobie rzeszę sympatyków. Coroczne modyfikacje sprawiają, że motorower może się z sezonu na sezon coraz bardziej podobać. Zastanawiasz się z nad Bartonem. Zobacz naszą prezentację na tle zachodzącego, letniego słońca.

Wideo0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.