Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.
    Napisano 1 rok temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Życie jak w Matrixie

Życie jak w Matrixie

04 Lipiec 2012

Skuter nie pozwala przysypiać. Zaspane lemmingi podduszane krawatami, pełznące do swoich wyrobni w furkach za 150 tysięcy zostają daleko w tyle, kiedy moc silnika zostaje uwolniona za pomocą prawej manetki i przekazana na tylne kółeczko. Jest w tym pewna satysfakcja...

Blogi6 opinii

Barton Motors RS50: Już wkrótce

Barton Motors RS50: Już wkrótce

20 Kwiecień 2011

Na naszym rynku coraz więcej ofert z segmentu małych ścigaczy o pojemności 50 ccm. Barton RS50, podobnie jak Zipp Pro 50 jest propozycją dla sympatyków sportowych maszyn.

Wideo10 opinii

Czy nieletni może kupić i zarejestrować skuter/motorower 50 ccm?

Czy nieletni może kupić i zarejestrować skuter/motorower 50 ccm?

01 Październik 2014

Nie masz ukończonych osiemnastu lat, jedynym Twoim dokumentem jest legitymacja szkolna. Czy w takiej sytuacji jesteś w stanie kupić i zarejestrować np. nowy skuter czy motorower? Skuterowo.com odpowiada dziś na to pytanie.

Porady9 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.