Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.
    Napisano 1 rok temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Skuter i technika: Układ wydechowy

Skuter i technika: Układ wydechowy

21 Kwiecień 2011

W serii Skuter i technika poznaliśmy już kompletną budowę silnika. Do całości obrazu brakuje informacji jak spaliny usuwane są z silnika - o tym dziś na Skuterowo.com.

Porady Skutery2 opinii

Ostatnie godziny zabawy SHOEI i Skuterowo.com

Ostatnie godziny zabawy SHOEI i Skuterowo.com

02 Styczeń 2014

Przypomnijmy - SHOEI wraz ze Skuterowo.com rozdaje kaski J-Wing w zamian za ciekawe projekty graficzne. Wasze zgłoszenia poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy przyjmujemy do końca piątku - 03.01.2014.

Informacje2 opinii

Honda CBR 1000RR : Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Honda CBR 1000RR : Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

16 Czerwiec 2015

W bardzo dużym skrócie - to maszyna dla profesjonalistów. Nazwę tego modelu słyszał chyba każdy minimalnie zainteresowany dwoma kółkami. CBR 1000 RR to istny demon wśród motocykli, ferrari wśród jednośladów...

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.