Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.
    Napisano 11 miesiący temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Damian Kreller: Stunt w Skuterowo.com (wideo)

Damian Kreller: Stunt w Skuterowo.com (wideo)

20 Lipiec 2013

Oto Damian Kreller, jego Yamaha Aerox i jego pokaz prawdziwego skuterowego stuntu. Mimo młodego wieku Damian jest w stanie pochwalić się ogromną ilością sukcesów na swoim koncie. Wciąż trenuje i przygotowuje się do kolejnych zawodów...

Blogi0 opinii

Jakie są motocykle 125 ccm na kat. B w Polsce? Lista

Jakie są motocykle 125 ccm na kat. B w Polsce? Lista

04 Lipiec 2014

Opinie2 opinii

Jazda komunikacją będzie bardziej nieopłacalna

Jazda komunikacją będzie bardziej nieopłacalna

07 Kwiecień 2011

Wyższe koszty paliwa, eksploatacji pojazdów komunikacji miejskiej zmusza wielu przewoźników do podnoszenia cen biletów. Przoduje Warszawa - ceny mogą podskoczyć nawet o 100%.

Informacje13 opinii

© 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Skuterowo.com. Grupa OnAir!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com jest wpisane do Ewidencji Sądu Okręgowego Miasta Stołecznego Warszawy, zgodnie z art. 7 ust. 2 pkt 3 Prawa prasowego. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.