Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Skuterowo.com:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.
    Napisano 1 rok temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Yamaha T Max: Test Wideo

Yamaha T Max: Test Wideo

03 Październik 2012

Mieszanina emocji i skrajnych opinii. Dla jednych skuter marzeń, dla innych szczyt pozerstwa. To głównie za sprawą ceny. Prezentowana Yamaha T Max to wydatek około 50 000 PLN. Jednak czy mimo wysokiej ceny jest to motor wart uwagi?

Wideo0 opinii

Znak E-6c: drogowskaz do przystani promowej

Znak E-6c: drogowskaz do przystani promowej

01 Styczeń 2010

Wskazuje kierunek do obiektu komunikacyjnego wskazanego na znaku, może ponadto oznaczać dworzec morski.

Prawo0 opinii

Materiały eksploatacyjne: Płyny

Materiały eksploatacyjne: Płyny

18 Sierpień 2010

Stosunkowo rzadko w kontekście tematyki skuterowej słyszy się o doborze materiałów eksploatacyjnych. Czy to zatem znaczy, że mały "piecyk" - podobnie jak papier - przyjmie wszystko?

Porady19 opinii

Strona wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Wydawca: Skuterowo.com. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.